RODZINA 500+ to dodatkowe 500 zł dla Twoich dzieci.

Jak mądrze zadysponować pieniądze z programu Rodzina 500 plus?

Podpowiadamy jak mądrze oraz rozsądnie zadysponować pieniądze z programu Rodzina 500 plus, tak by zadbać o przyszłość swoich dzieci.

Oto kilka możliwości:

  • Jednym z najbezpieczniejszych sposobów jest otworzenie dedykowanego konta bankowego i tam comiesięczne odkładanie pieniędzy. W przyszłości można dać pełnomocnictwo do tego konta swojemu dziecku lub dzieciom. Dzięki temu będą one miały dostęp do pieniędzy nawet w nieprzewidzianych sytuacjach (zobacz konta bankowe które warto otworzyć)
  • Warto otrzymywane pieniądze deponować na lokacie terminowej. To jedna z najbezpieczniejszych form oszczędzania, dzięki temu pieniądze będą procentować a pieniądze będą bezpiecznie ulokowane. (zobacz lokaty bankowe które obecnie są najkorzystniejsze)
  • Dobrze jest wykupić ubezpieczenie na życie. Sytuacje w życiu bywają różne, dobre ubezpieczenie to podstawa. Dzięki dodatkowym środkom możesz wykupić bardzo solidny pakiet na życie, a resztę pozostałych środków mądrze lokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie bankowej. (zobacz ubezpieczenia na życie które warto wykupić swoim dzieciom)

Załóż już teraz również rachunek bankowy który pozwoli Ci wygodnie oszczędzać pieniądze, możesz w tym celu odwiedzić porównywarką kont bankowych czyli portal finansowy przedstawiający dobre rachunki w banku.

NASZA RADA – Otwórz dobre dedykowane konto bankowe i rozpocznij oszczędzanie dla Twojego dziecka!

Warto wspomnieć, że rodzina powinna być dobrze skomunikowana. Z tego właśnie powodu dobrze jest zainwestować w dobry i tani telefon, dzięki temu będziecie stale w kontakcie. Możliwość przesyłania sobie zdjęć, surfowanie po internecie czy media społecznościowe takie jak instagram, face itp. to dzisiaj standard.