RODZINA 500+ to dodatkowe 500 zł dla Twoich dzieci.

Rodzina 500+ | zadbaj już teraz o przyszłość swoich dzieci

Rodzina 500+ to stałe dodatkowe źródło pieniędzy. Myśląc roztropnie można je ulokować na dobrym koncie oszczędnościowym lub zakładać atrakcyjne lokaty bankowe.

Oszczędzaj 500 zł miesięcznie!

Otrzymując świadczenie o wysokości co najmniej 500 zł do miesiąc już teraz warto pomyśleć o odłożeniu tych pieniędzy. Dzięki temu za kilka lat uzbierasz dość dużą sumę która umożliwi Twojemu dziecku godny start w dorosłe życie.

Staramy się podpowiedzieć jak mądrze zagospodarować pieniądze z programu Rodzina 500+. Oto nasze 3 propozycje:

      1. Jednym z najbezpieczniejszych sposobów jest otworzenie dedykowanego konta bankowego i tam comiesięczne odkładanie pieniędzy. W przyszłości można dać pełnomocnictwo do tego konta swojemu dziecku lub dzieciom. Dzięki temu będą one miały dostęp do pieniędzy nawet w nieprzewidzianych sytuacjach (zobacz konta bankowe które warto otworzyć)

      2. Warto otrzymywane pieniądze deponować na lokacie terminowej. To jedna z najbezpieczniejszych form oszczędzania, dzięki temu pieniądze będą procentować a pieniądze będą bezpiecznie ulokowane. (zobacz lokaty bankowe które obecnie są najkorzystniejsze)

      3. Dobrze jest wykupić ubezpieczenie na życie. Sytuacje w życiu bywają różne, dobre ubezpieczenie to podstawa. Dzięki dodatkowym środkom możesz wykupić bardzo solidny pakiet na życie, a resztę pozostałych środków mądrze lokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie bankowej. (zobacz ubezpieczenia na życie które warto wykupić swoim dzieciom)

NASZA RADA – Skorzystaj z ubezpieczenia i wykup je dla Twojego dziecka!